Zayıf Gösteren Giyim Tarzları

Bir türlü veremediğiniz o birkaç kilo başına dert mi oluyor? O hep hayal ettiğiniz orantılı ve ince görüntüye uzak msınız? Dert değil! Üstelik sürekli ksiyah giyinmek zorunda değilsiniz. Sadece bazı ufak hilelerle birazdan okuyacağınız tavsiyelerimizde doğru kıyafetler sayesinde olduğunuzdan zayıf görünmek mümkün. Yapabilecekleriniz basit şeyler şeyler sadece bedeninizi bilmeniz ve doğru tarzı yakalamanız gerekiyor. İşte size birkaç tüyo...

* Tek renk giyinmeyin.
Zayıf gösteren giyim tarzları arasında bir çok seçenek bulunmaktadır.Bunlardan biride tek renk giyinmemektir.Farklı renkte parçaları birleştirebileceğiniz gibi iki ayrı renkten oluşan elbise modellerini de deneyebilirsiniz.

* Biçimsiz bacaklar mı o da ne?
Bacaklarınızın orantısız olmasını takmayın! Dizinizin altına gelecek olan etekler bacaklarınızı daha biçimli gösterecektir. Altına bir de yüksek topuklu ayakkabı tercih ederseniz oldukça şık bir tarza sahip oldunuz demektir.

* Omuzlarıızın geniş olmasını dert etmeyin.
70'lerin geniş kenarlı şapkalarından yararlanarak omzunuzu olduğundan dar göstermekle birlikte belinizide inceltebilirsiniz.

* Adımlarınıza dikkat edin.
Bacaklarınızı uzun göstermek için bilekten bağlanan bantlar değil de ayağın burun bölümüne yakın olmasını seçin.

*Uzun gözükebilirsiniz.
Düz boru paçaya sahip olan pantolonlarla fazla kilolarınızı saklayarak bacak boyunuzu uzatabilirsiniz.

*Belinizi ince gösterebilirsiniz.
Bel kısmınızı biçimlendiren korselerle ince ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Ortadan dik biçimde inen bir fermuarla daha iyi bir görüntü elde edersiniz.

*Bacak boyunuzu uzatabilirsiniz.
Kısa ve minyon bir vücuda sahipseniz bu seçenek tam da size göre. Kısa ceketlerle boyunuzu olduğundan uzun gösterebilirsiniz Kısa ceketler bacak boyunuzu örtmez ve kalça bitiminde olan ceketlere göre bacaklarınızı daha çok ön plana çıkarır.

*Yüksek kesimlerden yararlanın.
Yüksek kesim oldukça şekilli ve ince gövde izlenimi veriyor.