2016 Sonbahar Bayan Modası

Bu senenin en çok tercih edilen kıyafetlerini merak mı ediyorsunuz? O halde şu an doğru adrestesiniz demektir. İşte sizin için derlediğimiz yeni trendler...

SİYAH-BEYAZ GRAFİK DESEN
Siyah ve beyazın grafik desenlerle birleşimi oldukça etkileyici. Harika bir görüntü oluşturan bu desenler, bu yılın trendleri arasında.

KADİFE
Kadifenin asaleti, kumaşın teninizde yarattığı yumuşacık doku bu yıl da tasarımcıların vazgeçmediği bir trend. Kadife asaleti ile her daim adından söz ettiriyor.

MİLİTER
Kesimi ile rahatlık sağlarken asker yeşili koleksiyonlar bu sezon da oldukça gözde. Sonbaharın en rahat parçaları.

PATCHWORK
Parça kumaşlardan yama misali birleştirilen modeller çok renkli ve oldukça da iddialı. Patchwork tekniğiyle tasarlanan kıyafetler birçok tasarımcı tarafından bambaşka şekillerde ortaya çıkarıldı.

ZIMBA
Zımba detaya sahip olan kıyafetlerle etrafınıza parıltı saçarak pozitif enerji yayabilirsiniz.

LEOPAR
Son yılların vazgeçilmezi. 2016’nın son baharında farklı kesim kıyafetlerde ya da elbiselerde kullanılan leopar deseni bu sene de oldukça moda.

BOL PAÇA PANTOLON
İspanyol esintileri taşıyan bol paça pantolonlar uzun bacaklılar için oldukça ideal olmakla birlikte bu sezona da adını yazdırmayı başarmış.

DERİ
Her sezon olduğu gibi bu sezonda da olmazsa olmaz deri kıyafetler özellikle de deri ceketler kıyafet dolaplarımızın vazgeçilmezlerinden.

SÜET
Süetin zarafeti kahverengi tonlarıyla çarpıştığında sonbaharın havasını hissettiririyor.

CULOTTES
Pantolon etekler oldukça rahat olmakla beraber bu sezon da en çok tercih edilenler arasında. Tarzın rahatlıkla buluşmasını bizlere anlatmakta.

PÜSKÜL
Püsküller özellikle bu sonbahar modelleri arasında her yerde kendini gösteriyor.

GOTİK
Gotik tarzı anımsatan, siyahın, tülün, dantelin, derinin bulunduğu kombinler arasında kadife de kendine yer edinerek oldukça etkileyici karanlık bir tarz oluşturuyor.

MİDİ ETEK/ELBİSE
Midi boy etekler ve elbiseler hemen her defilede yer alan tasarımlar arasındaydı. Bu da demek oluyor ki, daha koca bir kış midi eteklerimizle harika kombinler yaratabiliriz.

PANTOLON ASKISI
Pantolon askıları kısa eteklerle birlikte oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Tabi pantolon ve gömlekle kombinlerseniz bu kombin de oldukça şık duracaktır.

PELERİN VE PANÇO<
Sokak modasının en sevilen parçaları pançolarla pelerinler 2016 sonbahar modası kategorisinde kendini gösteriyor.