Boğa Burcunun Özellikleri

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Bu burcun insanı oldukça dayanıklıdır. Çok azimli, katı ve inatçıdırlar. Çoğu zaman mantıklı bir biçimde hareket ederler. Güvenilir, barışçıl, duyarlı, üretken ve sabırlıdırlar. Kendi kendilerine yeten yapıdadırlar. Dengeli ve çok kibar olsalar da ani değişimler ve gelişmeler dengelerini altüst edebilir. Ancak bu durumun üstesinden yavaş yavaş gelebilecek güce sahiptirler. Çok sabırlı olsalar da haksızlığa tahammülleri yoktur. İşlerine yaramayacak şeylerle uğraşmazlar ancak işlerine yarayacaklarını düşüdükleri şeylerin peşinden gitmesini bilirler. Her zaman araştırır bir şeyi tam olark bilmeden kabullenmezler. Tuttuğunu koparan bir yapıya sahirtirler. Sınırlarını aşarsanız bir boğa kadar sinirli bir insanla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Her zaman ilgi ve sevgi isterler. Ancak duygularını dinlemeyi beceremezler. İnatçı, aşırı kıskanç, doyumsuz bir yapılarının olmasının yanı sıra keyiflerine düşkündürler. Boğa burcu insanı para ve gücü temsil eden ikinci evin insanıdır. Uğurlu rakamı 6, en uğurlu rengi pembe değerli taşı ise zümrüttür. Toprak grubuna bağlı olmalarının yanı sıra dişi burcudur.

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa burcu için tamamen işkoliktir diyebiliriz. Ellerini attıkları her işin sonuna kadar giderek başarılı olurlar. Oldukça hırslı ve çalışkanlardır. İşlerini çok önemserler. Altından kalkamayacakları riskli işlere girişmezler. Maddi güçlerini ellerinden geldiği kadar iyi kullanırlar. Gelecekleri maddi yönden garanti altındadır.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatlarında ciddi düşünürler. Kendilerine layık olan insanı beklerler. Kıskançolsalar da ihtiraslı bir ilişki yaşamazlar. Romantik olmaları beraberliklerine olumlu anlamda yansır. Takıntılı, tutkulu ve duyarlıdırlar.

Boğa Burcu Aylık Yorumu

Bu ayın başlangıcında özgün fikirleriniz ve kendinize ait bir tarzınızla klasiklikten çok uzaksınız. Gizli tutmak zorunda kaldığınız ilişkiler, platonik aşklar bu ayda sizi bekliyor olabilir. İş ya da aşk ile ilgili verimsiz bir ay sizi bekliyor. Adımlarınızı dikkatli atmanızda fayda var

Yurtdışı ile ilgili işler, iş seyahatleri ya da eğitim hayatınızda bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu ayın ortasına doğru istediğiniz şeyi elde edebilecek olsanız bile ani durumlar için hazırlıklı olmalısınız. Rekabet hırsı ruhunuzu bürüse de alçakgönüllü olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Bazı yardımlar sevindirici olsa bile karşılık beklendiğini asla unutmayın. İlişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Bu ay sabırlı olmanızda büyük yarar var.

17 Nisan 30 Haziran aralığında yenilikçi girişimlerde bulunmayın. Devamında birçok aksilikle karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Duygusal anlamda hafta başında pozitif etkiler olabilir. Aşk hayatınızda yapacağınız yenilikler için haftanın ilk günleri uygun. Ağustostan beri aşk hayatınızla ilgili destekler bulunuyor ancak bu hafta burum daha da artış gösterecek. İş hayatınıla ilgili olarak maddi girişimler, yenilikçi planlar, imza atma gibi durumlar haftanın ikinci yarısı için oldukça uygun. Size yüksek kar sağlayabilecek bazı anlaşmalar yapmanız mümkün. Ancak bu anlaşmalara imza atarken dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu hafta ev halkı ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak önyargılarınızdan kurtulmalısınız. Aşk hayatınızda ufak tefek kızışmalar yaşasanızda ne zaman nasıl davranacağınızın farkındasınız. İlişki yaşadığınız insana bu dönemde biraz daha ilgi gösterin. Gezegenlerin konumundan dolayı işiniz sizin için bu gün çok da iyi gitmeyebilir ancak bunu ev ve aşk hayatınıza yansıtmamak için elinizden geleni yapıyor ancak beceremiyor olabilirsiniz. Sakin ve sabırlı olmalısınız.

Not: Gezegenlerin içinde bulunduğu açılardan dolayı bazı burçlar aynı özellikleri gösterirler.