Başak Burcu Özellikleri

Başak BurcuGenel Özellikleri

Güvenilirdirler, destekçi, dürüst ve azimli bir yapıları vardır. Sabretmeyi iyi bilirler. Oldukça tutumlu insanlardır. Çalışkan yapıdadırar ve kazandıkları her kuruşun değerini iyi bilirler. Birazcık ketum ve mesafeli davranışlar sergileyebilirler. Kuşkuculukları ilişkilerinde onları zora sokabilir. Tutumlulukta zaman zaman aşırıya kaçıp cimri davranışlarda bulunabilirler. Doğruyu yanlışı kolaylıkla ayırt edebilen akıllı bir yapıları vardır.

Her şeyi olduğu gibi ölçüp tartarlar ve sonuna kadar düzeltmeye çalışırlar. Bu durum bazen titizlik hastalarıymış gibi algılanmalarına sebep olur. Karar alacaklarında seçeneklerini en ince ayrıntısına kadar kıyaslarlar. Güven ve huzur vererek karşısındaki insanı sakinleştirmeyi çok iyi bilirler. Dışardan duygusuz gibi görünüyor olsalar da içten içe oldukça duygusal yapıları vardır.

Dürüstlük ve doğruluğun olmadığı ortamlarda duramazlar. Gezegeni Merkür’dür. Dış görünüşleriyle ilgili çok dikkat gösterirler. Bu bazen sinir bozucu olmaktadır. Yaşlandıkça sabit fikirli ve monoton bir yaşam tarzına bürünürler. Kısa süreli planlara girişmeyen başak burcu insanı kendisine zarar verebileceğini hissettiği insanın hayatını mahvedebilir.

Başak Burcu İş Hayatı

Hırslı yapısıyla iş hayatlarında her zaman başarıyı elde ederler. Fakat başak burcu insanı genç yaşta çalışma hayatına atılmalıdır. Bu olmazsa eğlence ve gezme konuları işten daha ön planda kalabilir. Hayatlarında oldukça düzenli olmaları iş yaşamlarında söz konusudur. Emir almaktan hoşlanmazlar fakat rica edildiği takdirde işlerini severek yaparlar. Çalışma masaları her zaman düzenli ve her şey olması gereken yerdedir. Kazanmayı bilir kazandıklarını da çok tutumlu harcarlar.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatlarında oldukça utangaçtırlar. Özel hayatlarına çok değer vererek sevdiklerine sadık tavırlar sergilerler. Hayal ettikleri kişiyi arayış içindedirler. Ciddi birliktelikler onlara göredir. Duygusal olmaları özel hayatlarını da olumlu anlamda etkiler.

Başak Burcu Aylık Yorumu

Kariyerinizle ilgili bazı gelişmeler olacaktır. Bazı planlarınız için sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fikrinizin değişmesinden her ne kadar hoşlanmasanız da zorunda kalabilirsiniz. Esnek yapınız ve olaylar karşısındaki duruşunuzla diğerleri size büyük hayranlık besleyecektir.

Aşk hayatınızla yaratıcılık isteyen işleriniz ya da çocuklarınız hakkında gelişen konular gecikmelere oldukça açık. Ancak evinizle ve ailenizle ilgili olumlu sonuçlar gerçekleşecek. 17 Nisan ile 30 Haziran arasında, gezegenlerin konumu sebebiyiyle bazı yenilikçi girişimler yapmayın. Yeni başlangıçlara yelken açmanız da bu tarihler arasında doğru değil.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Eski arkadaşlarınızla görüşebilir, kısa vadeli yolculuklara çıkabilir, sevdiğiniz insana daha çok vakit ayırabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilir ve imajınızla ilgili ufak değişikliklere gidebilirsiniz. Ek gelir ya da zam almak gibi maddi boyutta yeni kazanımlarınız olabilir. İş hayatınızla ilgili ödüller elde edebileceğiniz bir haftadasınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle alakalı konular bu hafta ön planda. Sabahları ara ara huzursuz olabilirsiniz. Gece saatlerinde bu huzursuzluk artış gösterip sizi uyutmayabilir. Uyumadan önce duş almanızda fayda var. Negatif düşünceleri kafanızdan atmanıza yardımcı olacaktır. Ani gelişen bazı durumlarda hızlı düşünmenin getireceği yanlışlar, ani tepkilere bağlı olarak ufak çaplı tartışmalara neden olabilir. Uzlaşma ya da yaratıcılık gerektiren konularla ilgili pozitif anlamda bir enerji akışı söz konusu.

Not: Gezegenlerin içinde bulunduğu açılardan dolayı bazı burçlar aynı özellikleri gösterirler.