Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Genel Özellikler

Yaratıcı ve girişimci ruhludur. Espirili konuşkan ve atılgandırlar. Yaşama sevinci olarda hayat bulur. Sanata çok büyük hayranlık duyarlar. Her zaman cesaretli ve asaletli dururlar. Asla yönetilmeyi sevmezler ve lider ruhludurlar. Bazen tembel görünselerde aslan burcu tıpkı bir aslan gibi doğru anda istediklerini elde ederler. Bütün yönlerden cömert ve çoğu zaman iyimserdir. Sadık, gururlu ve şefkatlidir. Dışa dönük davranırlar içlerine kapanmazlar. Oldukça eğlenceli olmakla birlikte sorumluluklarını bilen ve özgüveni oldukça yüksek kişilerdir. Biraz da olumsuz yönlerini ele alalım. Zora düştüklerinde yalnızca kendilerini düşünürler. Çok cömert ve bazen de savurgandır. Kendini beğenmiş, küstah ve diktatör ruhludurlar. Onları çok zorlarsanız kaba olabilirler.

Yönetici gezegeni Güneş'tir. Simgesi Aslan'dır. Sevgi ve tutku bir de yaratıcılıklarıyla beşinci evi temsil ederler. Uğurlu renkleri altın sarısı, uğurlu sayıları 1, en uğurlu saydığı gün pazar ve en sevdikleri uğurlu taşları; safir'dir. Pozitif ruhları ateş grubundandır. Sabit nitelikli erkeksi bir burçtur. Delikanlık cinsiyete bağlı değildir sözü onlar için söylenmiş olabilir. Erkekleri kadar kızları da delikanlıdır.

Aslan Burcu İş Hayatı

Sorumluluklarını benimsemiş, üstlendiği işi sonuna dek sürdüren ve detaycı kişiliklidir. Emir almak asla onlara göre olmadığından işleri yönetirler. Kendi ayakları üstünde durmayı dilediklerinden dolayı girdikleri çoğu işten ayrılmışlardır. İş hayatlarında yönetici veya patron olurlarsa büyük başarı elde ederler.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Son derece etkileyici bir aşk hayatları vardır. Baştan çıkarıcı ve cazibelidirler. Bu sayede kendilerine bağlamayacakları kalp neredeyse yoktur. Aşk söz konusuysa romantizm vazgeçilmezleridir. Sonuna kadar kalplerini dinler ve ona göre hareket ederler. Beraber bir ilişki içerisinde olduğu kişiye baskın gelmek ve ona hükmetmek ister.

Aslan Burcu Aylık Yorumu

Kariyerinizle ilgili bazı gelişmeler olacaktır. Bazı planlarınız için sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fikrinizin değişmesinden her ne kadar hoşlanmasanız da zorunda kalabilirsiniz. Esnek yapınız ve olaylar karşısındaki duruşunuzla diğerleri size büyük hayranlık besleyecektir.

Aşk hayatınızla yaratıcılık isteyen işleriniz ya da çocuklarınız hakkında gelişen konular gecikmelere oldukça açık. Sizi kıskanan insanlar olabilir. Ancak evinizle ve ailenizle ilgili olumlu sonuçlar gerçekleşecek. 17 Nisan ile 30 Haziran arasında, gezegenlerin konumu sebebiyiyle bazı yenilikçi girişimler yapmayın. Yeni başlangıçlara yelken açmanız da bu tarihler arasında doğru değil.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Eski arkadaşlarınızla görüşebilir, kısa vadeli yolculuklara çıkabilir, sevdiğiniz insanla romantik planlar yapabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilir ve imajınızla ilgili ufak değişikliklere gidebilirsiniz. Ek gelir elde edebilir ya da maaşınıza zam almak gibi maddi boyutta yeni kazanımlarınız olabilir. İş hayatınızla ilgili ödüller elde edebileceğiniz bir haftadasınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle ya da milletinizle alakalı konular bu hafta ön planda. Sabahları ara ara huzursuz olabilirsiniz. Gece saatlerinde bu huzursuzluk artış gösterip sizi uyutmayabilir. Uyumadan önce duş almanızda fayda var. Negatif düşünceleri kafanızdan atmanıza yardımcı olacaktır. Ani gelişen bazı durumlarda hızlı düşünmenin getireceği yanlışlar, ani tepkilere bağlı olarak ufak çaplı tartışmalara neden olabilir. Uzlaşma ya da yaratıcılık gerektiren konularla ilgili pozitif anlamda bir enerji akışı söz konusu.

Not: Gezegenlerin içinde bulunduğu açılardan dolayı bazı burçlar aynı özellikleri gösterirler.